ارومیه، خیابان استادان، مجتمع ایران زمین ، طبقه 3 ، واحد 44
info@boraacademy.ir
044-33453845
تماس با ما

درباره ما

موسسه درسخانه پیام علم بورا با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای و کارگزاران و مشاوران تحصیل کرده و قوی در داخل و خارج از کشور  با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و استانداردهای سازمانی همواره به دنبال ایجاد بستری حرفه ای برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان خود می باشد. همچنین درسخانه پیام علم بورا برخلاف سایر مراکز به مقوله ادامه تحصیل در خارج از کشور نگاه و رویکردی متفاوت داشته و در جهت تغییر فرهنگ این حوزه کاری گام های زیادی برداشته است.

چرا درسخانه پیام علم بورا؟

موسسه درسخانه پیام علم بورا بخاطر رسالت کاری خود، حسن انجام کار و حس مسئولیت پذیرش در قبال سرنوشت متقاضیان و هموطنان گرامی، آخرین و جدیدترین تغییرات و اطلاعات کشور ترکیه را به طور دقیق و مستند در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

درسخانه پیام علم بورا با بهره مندی از بزرگترین بانک اطلاعاتی تحصیل در خارج، مشاوره و اطلاع رسانی درست و دقیق در زمینه تحصیل در دانشگاه های ترکیه بصورت مجاز و رسمی در امر اعزام دانشجو فعالیت می کند، یکی از مهمترین ویژگی ها و خدمات موسسه درسخانه پیام علم بورا این است تا بتواند رویای تحصیل در خارج از کشور را برای دانش آموزان و دانشجویان به بهترین نحو ممکن میسر و هموار نماید. امید است که رسالت این موسسه بعنوان یکی از  مراکز اعزام دانشجو به خارج در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به متقاضیان گرامی، بخوبی تداوم یافته و درهمه مراحل همراه و پشتیبان متقاضیان عزیز باشد.